Druk termotransferowy i jego wykorzystanie na koszulkach

cze 15, 2021 przez

Druk termotransferowy i jego wykorzystanie na koszulkach

Możliwość wyróżnienia się to bardzo ważna cecha w przypadku działań o charakterze marketingowym, ale nie tylko. Sporą rolę w tej materii może odgrywać odzież z nadrukami, a zwłaszcza koszulki. Wystarczy tylko wybrać jedną z metod przenoszenia grafik, aby wydobyć drzemiący w tym potencjał. Szczególnie popularny jest w tym przypadku druk termotransferowy. Warto więc mu się nieco przyjrzeć, bo ma naprawdę sporo do zaoferowania.

Nadruki termotransferowe – sposób przygotowania

Druk termotransferowy może być wykorzystany na wielu polach, lecz nas interesuje szczególnie jego rola na koszulkach. Ten rodzaj nadruku wykorzystuje termotransfer koszulki, dzięki któremu daną grafikę na pożądaną nawierzchnię. Tym samym rysunek musi być uprzednio sporządzony na specjalnej folii lub też nośniku. Chcąc, aby finalny rezultat był maksymalnie najtrwalszy, musimy pamiętać o odpowiedniej temperaturze maszyny, a to wiąże się jednoznacznie z korzystaniem z oferty doświadczonych firm.

Profity wynikające z druku termotransferowego na koszulkach

Technologia ta w kontekście koszulek cieszy się dużym zainteresowaniem. Ne powinno to zaskakiwać z racji wielu zalet tego rozwiązania. Jest to metoda bardzo ekonomiczna, a całkowity koszt tylko spada z wielkością nakładu produkcji. Możemy z powodzeniem realizować taki nadruk na koszulkach bawełnianych, jak i też na tych wykonanych z materiałów sztucznych. Warto też pamiętać, że stosując termotransfer koszulki mamy do swojej dyspozycji technologię, która jest szalenie odporna na uszkodzenia. Tym samym odzież z nadrukiem nie uszkodzi się nawet po wielokrotnym praniu.

Zastosowanie koszulek z nadrukiem termotransferowym

Tego rodzaju koszulki to świetny sposób na promocję swojej firmy. Tym samym warto je mieć np. na różnego typu targach. Jest to też ciekawy pomysł na upominek w konkursach. Jeszcze innym rozwiązaniem jest użycie tej technologii przy odzieży roboczej. Pozwoli to ujednolicić stroje naszych pracowników, a przy tym logo firmy będzie wyeksponowane na każdym kroku.

Podobne

Tagi