Organizacja urodzin dziecka w Katowicach – pomysły i atrakcje

sty 10, 2022 przez

Organizacja urodzin dziecka w Katowicach – pomysły i atrakcje

Organizacja urodzin dziecka w Katowicach – pomysły i atrakcje

Planowanie urodzin dziecka to czasochłonne zadanie, a gdy żyjemy w pośpiechu, nie zawsze mamy czas, by samodzielnie zająć się organizacją takiego wydarzenia. Wiele osób zdecydowanych jest wynająć miejsce, w którym można zorganizować imprezę, a towarzyszące udogodnienia są już zapewnione. W Katowicach nie brakuje takich miejsc, które oprócz przestrzeni imprezowej, oferują mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

 1. Wilkasy Fun Park
  Wilkasy Fun Park to miejsce, które od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród dzieci. W parku znajduje się wiele atrakcji, takich jak sala zabaw, basen z piłkami, trampoliny i wiele innych. Istnieje również możliwość wynajęcia osobnej sali na urodziny.

 2. Jump World Katowice
  Jump World to paradis dla miłośników aktywności fizycznej. Wśród atrakcji znajduje się piłka nożna, konsola VR, parkour oraz siłownia. Bez wątpienia rozrywka dostarczy dzieciom wiele frajdy, a rodzicom chwilę relaksu.

 3. Centrum Rozrywki Minimax
  Centrum Rozrywki Minimax to niewielki park rozrywki, który oferuje kilka atrakcji dla najmłodszych. Wśród nich znajduje się sala zabaw, mini-kino 5D, karuzela i wiele innych. Rodzice, którzy zdecydują się na zorganizowanie urodzin tu, otrzymają własną salę, w której będą mogli zjeść tort i upieczone przez siebie ciasteczka.

 4. Park Wodny Tropikana
  Park Wodny Tropikana to idealna atrakcja dla dzieci, które uwielbiają bawić się w wodzie. Oprócz basenów z różnymi głębokościami, w parku znajduje się wiele zjeżdżalni, sauny i innych atrakcji. Można tu wynająć osobną salę, w której zorganizuje się urodziny.

 5. Park Trampolin Flyspot
  Park Trampolin Flyspot to miejsce, gdzie dzieci i dorośli będą mogli poszaleć na trampolinach, poćwiczyć akrobatykę lub spróbować swoich sił w uciekaniu od ściany wspinaczkowej. Można tu również złapać powietrzne kulki, korzystać z huśtawek i wiele innych. Na miejscu jest również bar, który serwuje przekąski oraz pizze.

W Katowicach można znaleźć wiele miejsc, w których organizacja urodzin nie jest problemem, a dodatkowe atrakcje dla dzieci są dla wielu rodziców na wagę złota. Wybierając jedno z w/w miejsc, gospodarze imprezy mogą liczyć na fachową pomoc w organizacji, co na pewno ułatwi im zadanie i pozwoli skupić się na dzieciach i zapewnieniu im dobrej zabawy.

Podobne

Tagi