Chobielin Dworek – romantyczne miejsce na wesele i eventy

paź 8, 2021 przez

Chobielin Dworek – romantyczne miejsce na wesele i eventy

Artykuł:

Chobielin Dworek – magia wśród natury

Odległość od miasta, śpiew ptaków i zapach lasu, sprawiają, że Chobielin Dworek to idealne miejsce na wesele i eventy dla osób, które kochają naturę i romantyczną atmosferę. To magiczne miejsce położone na granicy Krzemieńca i Kocmyrzowa, około 20 km od Krakowa, z dala od miejskiego zgiełku.

Roześmiane twarze, klimatyczna muzyka i zielona sceneria – tak wygląda wesele w Chobielinie. Dworek wprowadza swoich gości w magiczną atmosferę i wprost zachęca do zabawy. Zarówno w budynku, jak i na dziedzińcu dostępne są różne przestrzenie, dzięki czemu można tu zorganizować zarówno kameralne wesele, jak i duży event.

Sala weselna – elegancja i wygoda

Sala weselna to bijące serce Chobielin Dworek. To elegancka przestrzeń, która pozwala na swobodę aranżacji. Goście mają do dyspozycji marmurowe podłogi, kryształowe żyrandole i klimatyzację. Na parkiecie i przy stołach zmieszają się w zgodnej zabawie ludzie kochający życie.

Kuchnia – smaki, których jeszcze nie próbowałeś

W dworze do dyspozycji gości jest zespół szefów kuchni, którzy z pasją i wyobraźnią tworzą dania, których jeszcze nikt nie spróbował. Smaki są głównie inspirowane kuchnią Polską, ale każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Na stole pojawiają się naturalne produkty, warzywa z przydomowego ogrodu, a mięsa zakupione są u lokalnych dostawców.

Relaks wśród natury – ogród

Ogromna przestrzeń wokół dworu to raj dla miłośników zieleni. Zachęca do spacerów i wypoczynku na leżakach. Odpoczynek w ciszy i spokoju po całonocnej zabawie jest tu gwarantowany. Dzięki znajdującej się tu altanie można zorganizować przyjęcie pośrednie, podczas którego goście odpoczną i naładowany baterie na dalszą zabawę.

Dworek Chobielin – twój wymarzony ślub

W Chobielinie Dworek każdy ślub jest wyjątkowy. Przepiękne dekoracje, cicha muzyka i idealnie dopasowany catering są gwarancją na niezapomnianą uroczystość. Zespół profesjonalistów zadba o każdy detal, od stroju Pana Młodego po bukiet Panny Młodej.

Podsumowanie

Chobielin Dworek to wyjątkowe miejsce, w którym każda uroczystość zyska wyjątkowy charakter. Przepiękne pejzaże, elegancka sala weselna, kreatywna i smaczna kuchnia, a także przyjazna i profesjonalna obsługa, to dzięki temu miejsce pozwala spełnić marzenia o wymarzonym wesele czy innym evencie.

Podobne

Tagi