Zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej w grze lotto

cze 6, 2017 przez

Zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej w grze lotto

Jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej w grach lotto? Na to pytanie chciałoby znać odpowiedź wielu graczy. Niestety, należy pamiętać, że metoda gwarantująca główną wygraną jest jednocześnie nieopłacalna. Dlatego też warto zdecydować się na inne sposoby, które nieco zwiększają możliwość trafienia.
Jedną z metod jest możliwość obstawiania większej ilości liczb. Taka opcja jest dostępna w przypadku takich gier jak mini lotto czy duży lotek. Niestety, tak zwana gra systemowa jest droższa, niż koszt jednego standardowego kuponu. Dlatego też wiele osób woli zdecydować się na inne rozwiązania.

 

W przypadku tak zwanego dużego lotka istnieje możliwość zagrania w dwie gry za niewielką opłatą. Taka opcja to lotto plus. Niemożliwe jest zakupienie osobnego kuponu lotto plus. Te same liczby obstawione do standardowego losowania biorą udział w losowaniu plus po wykupieniu tej opcji.
Dlaczego warto zdecydować się na „grę z plusem”? Chociaż wygrana pierwszego stopnia w przypadku losowania lotto z plusem jest niższa, to jednak warto się na nią zdecydować. Często bowiem zdarza się, że to właśnie dzięki dodatkowemu losowaniu uzyskiwana jest przynajmniej niewielka wygrana.

 

Podobne