Ścianki wystawiennicze – do czego je wykorzystać?

cze 23, 2023 przez

Ścianki wystawiennicze – do czego je wykorzystać?

Ścianki wystawiennicze to prosty, ale też niezwykle ciekawy sposób na zaprezentowanie firmy podczas różnego rodzaju eventów i wydarzeń. Odpowiednio zaprojektowana ścianka wystawiennicza pozwala zaprezentować zarówno produkty, jak i usługi, ale też samą firmę. Można ją wykorzystać w sklepie, na targach, ale też różnego rodzaju konferencjach, a nawet w biurze. Jedna ścianka wystawiennicza sprawdzi się w różnych miejscach. Dowiedz się o nich więcej poniżej.

Ścianki wystawiennicze – dlaczego są tak popularne?

Ścianki wystawiennicze są ciekawą i dość popularną formą reklamy. W zależności od wybranej grafiki mogą służyć jako element dekoracyjny bądź też tablica informacyjna. Wszystko dzięki temu, że ich oferta jest niezwykle bogata i istnieje możliwość wybrania różnorodnych wariantów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

Główną zaletą ścianek wystawienniczych jest możliwość dowolnej modyfikacji grafiki reklamowej. Odpowiednie jej zaprojektowanie pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki, ale też zwiększyć szanse, że pozostanie ona na dłużej w pamięci odbiorców. Co więcej, istnieje możliwość nie tylko skorzystania z ofert gotowych ścianek, ale też zaprojektowanych od podstaw pod indywidualne potrzeby zamawiającego.

Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że ścianki wystawiennicze cieszą się uznaniem jest łatwość ich montażu, szybkość instalacji i możliwość bezproblemowego przetransportowania w dowolne miejsce. Ścianki wystawiennicze są wyprodukowane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, dzięki czemu mogą być instalowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W przypadku montażu na świeżym powietrzu należy zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. W każdym z miejsc można dodać do nich punktowe oświetlenie, które z pewnością urozmaici grafikę i zwiększy prawdopodobieństwo jej zauważenia.

Jaką ściankę wystawienniczą wybrać?

Ścianki wystawiennicze są dostępne w różnych wariantach. Dużym zainteresowaniem cieszą się wersje tekstylne, które doskonale sprawdzają się w przypadku firm wykorzystujących je w różnych miejscach. Ich konstrukcja jest lekka – aluminiowa konstrukcja jest wytrzymała, a przy tym nie jest problematyczna przy przenoszeniu. Dodatkowo, dzięki temu, że ścianka jest tekstylna, istnieje możliwość wykonania nadruku jedno- i dwustronnego.

Dobrym rozwiązaniem są także ścianki wystawiennicze pop-up – umożliwiają one szybkie rozłożenie, ale też są łatwe w demontażu. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest brak konieczności zakupu dodatkowych elementów wystawienniczych umożliwiających montaż ścianki na różnego rodzaju wydarzeniach.

Kolejną ciekawą opcją są ścianki hop-up na rzepy. Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wymiany grafiki w każdym momencie. To kolejny wariant ścianek wystawienniczych, który jest lekki, łatwy w montażu, demontażu i przewożeniu. Tego rodzaju ścianka jest napinana na system i mocowana za pomocą rzepów.

Ostatni wariant to ścianki modułowe, które jak sama nazwa wskazuje – łączą kilka pojedynczych elementów. Można je mocować w całości, ale też jako pojedyncze części, dopasowując ich powierzchnię do indywidualnej sytuacji. Co więcej, można je instalować pod różnymi kątami, stąd też pozwalają tworzyć ciekawe kompozycje.

Bez względu na to, w jakim celu poszukujesz ścianki wystawienniczej, to każdy ze wspomnianych wariantów doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Masz wątpliwości? Sprawdź szczegółową ofertę i przekonaj się, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Podobne

Tagi