Teczki

Mimo, że coraz częściej przenosimy wiele aspektów różnego rodzaju aktywności związanych z pracą zawodową, biznesem, czy nauką – do Internetu, który pozwala łatwo i efektywnie zorganizować pracę, wciąż potrzebujemy również tradycyjnych akcesoriów. Teczki są jednak nadal nieodzowne i wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez nich. Dobrze dobrana teczka pozwala nam zachować porządek w tzw. „papierach”. Teczka to nie tylko sprawdzony i wciąż niezawodny organizer, równie dobrze może pełnić rolę pewnego rodzaju gadżetu (reklamowego). Teczki potrzebne są zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom.

W naszych pierwszych teczkach mieszczą się pierwsze „dzieła” plastyczne i literackie, później materiały szkolne, studenckie, wreszcie teczki pozwalają nam lepiej zorganizować pracę zawodową. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów teczek przeznaczonych do przechowywania różnych materiałów. W ofercie znaleźć można między innymi teczki tekturowe – szare, ekologiczne, teczki w kolorze białym – czyli najpopularniejsze od lat i najtańsze. Gama barw, w jakich oferowane są teczki, jest właściwie nieograniczona. W naszej drukarni znajdziecie Państwo szeroki wybór teczek służących do różnych celów i w związku z tym różniących się swoim wyglądem: materiałem wykonania, kolorami, nadrukami, akcesoriami dodatkowymi itp.

Teczki na różne okazje

Oferujemy bogaty asortyment wszelkiego rodzaju teczek. W katalogu naszych produktów znajdziecie Państwo między innymi: teczki papierowe, tekturowe, ofertowe, reklamowe, z nadrukiem, z logo, teczki zapinane na rzepy, na gumkę, na paski, z zaciskiem, z rączką, klejone, składane – czyli teczki tradycyjne, które mają szerokie, a nawet uniwersalne zastosowanie, ale to nie wszystko.  Jesteśmy bezpośrednim producentem, w związku z tym możemy Państwu zaoferować również teczki niestandardowe – na specjalne zamówienie. Jesteśmy drukarnią internetową – pracujemy na maszynach drukarskich (cyfrowych i offsetowych najnowszej generacji), takie też techniki stosujemy, podobnie – materiały. Zawsze dbamy o to, aby produkt finalny – wszelkiego rodzaju druki i nadruki na różnych materiałach były jak najwyższej jakości.

Nie inaczej jest w przypadku teczek – dlatego zapewniamy Państwu dodatkową usługę – możliwość wykonania teczek według indywidualnego projektu. Możecie Państwo skonsultować z nami wszystkie swoje pomysły w tym zakresie. Weźmiemy pod uwagę takie elementy zamówienia jak: liczbę egzemplarzy, materiał preferowany przez Klienta, cel, jakiemu ma służyć wykonanie indywidualnie zaprojektowanej teczki, kolorystyka, dodatki, grafika, czcionka i wszystkie inne dane mające wpływ na wykonanie ostatecznego projektu i realizację produkcji, zgodnie ze wszystkimi, szczegółowymi wytycznymi.

Gwarantujemy dołożenie wszelkich starań, aby zrealizować każde zamówienie jak najszybciej i z zachowaniem najlepszych standardów technicznych. Stale inwestujemy w nasz park maszynowy i w materiały drukarskie, dlatego możemy zaproponować obsługę poligraficzną na najwyższym poziomie. Doświadczony zespół fachowców zrealizuje zamówienie fachowo i skutecznie. Zapewniamy, że wykonamy Twoje zamówienie w szybkim terminie – dzięki wypracowanym procedurom i automatyzacji wielu formalności związanych z realizacją zamówienia. Jesteś zainteresowany zamówieniem większej ilości teczek albo indywidualnym projektem? Nasz konsultant podpowie Ci najlepsze rozwiązania.