Teczki tekturowe

Tego rodzaju teczki są jednymi z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii – kojarzone głównie z odcieniem naturalnym (beżowym). Wbrew pozorom teczki tekturowe mogą się prezentować bardzo dobrze – wszystko zależy od jakości materiału, z którego są wykonane. Oferujemy tekturę najwyższej jakości – zarówno pod względem trwałości, jak i jakości. Jest to zazwyczaj wytrzymała na zniszczenia mechaniczne tektura falista. Teczki wykonane z tektury można stosować do różnych celów – zazwyczaj przechowywane są w nich różnego rodzaju akta i dokumenty. Nadają się także do przechowywania różnego rodzaju materiałów, projektów, rysunków i innych prac.

Proponujemy teczki z tektury w naturalnym odcieniu, a więc monochromatyczne, jak również z nadrukiem. Teczka tekturowa prezentuje się doskonale z wydrukowanymi wzorami – może wówczas z powodzeniem służyć nie tylko do segregacji i przechowywania dokumentów, ale również stać się teczką ofertową, czyli z reguły – bardziej estetyczną, zaprojektowaną z większą starannością, ponieważ stanowi część wizerunkowej odsłony firmy czy instytucji.

Teczki tekturowe – różne wzory

Oferujemy różne wzory teczek tekturowych, służących do wielu celów – w związku z tym w naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć teczki cieńsze i grubsze, z różnymi układami skrzydełek i z różnymi zapięciami lub też teczki typu aktówka. Posiadamy wiele wzorów teczek, na życzenie Państwa możemy wykonać teczki tekturowe także w innych rozmiarach i z uwzględnieniem innych, szczegółowych wytycznych.

Jeśli nie posiadacie Państwo własnego projektu, ale macie sprecyzowane kryteria, według których teczka powinna być wykonana – również jesteśmy w stanie zrealizować tego rodzaju zamówienie. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo i fachową obsługę zamówienia, od fazy projektu po jego finalizację. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik drukarskich i korzystaniu z możliwości najnowszych urządzeń poligraficznych realizujemy zamówienia szybko, z zachowaniem najwyższych standardów i na dogodnych warunkach cenowych.