Teczki reklamowe

Teczki to akcesoria, które spotkamy w każdym biurze – niezależnie w jakiej branży działa firma, nie inaczej jest z instytucjami i wszelkimi organizacjami, szkołami, instytutami. Nie brakuje ich też w domach… i oczywiście w naszej ofercie! Proponujemy wiele rodzajów teczek, w tym m.in. teczki reklamowe. Są to teczki wykonane z różnych materiałów, w tym z papieru, czy z tektury - wysokiej jakości. Mogą to być teczki matowe albo z połyskiem (papier kredowy) i inne – według życzenia klienta. Teczki, które Państwu proponujemy to zarówno teczki monochromatyczne, jak i wielokolorowe. Dysponujemy również wieloma atrakcyjnymi wzorami, które mogą zostać naniesione na powierzchnię teczki. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki. Możemy także zrealizować indywidualne zamówienia – zgodnie z przedstawionym nam projektem. Zapewniamy także możliwość stworzenia projektu bezpośrednio dla Klienta.

Teczki są niezbędne w niemal każdej działalności, spotkamy je w każdym biurze, dlatego takiego produktu jak teczka reklamowa nie mogło również zabraknąć w naszym asortymencie. Teczka taka, jak sama jej nazwa wskazuje, powinna służyć celom marketingowym i być jednym z elementów strategii marketingowej firmy. Oczywiście kilka teczek o tym samym profilu graficznym z logo i innymi wzorami graficznymi, dzięki któremu łatwo dany podmiot zidentyfikować, nie może stanowić istotnej części strategii. Natomiast jeśli w teczki takie wyposażymy nie tylko biuro, ale również np. przedstawicieli firmy i inne osoby bezpośrednio kontaktujące się z otoczeniem firmowym, wówczas teczka reklamowa może już spełnić taką dodatkową, ale istotną rolę.

Dobry sposób na reklamę – teczka reklamowa

Warto zainwestować trochę czasu na stworzenie dobrego projektu teczki reklamowej – jeśli nie czujecie się Państwo na siłach, aby skomponować wzór, który nadawałby się do celów marketingowych, odzwierciedlał misję firmy (instytucji), ale jesteście zainteresowani zamówieniem tego rodzaju teczek – nasi specjaliści podejmą się stworzenia projektu kreacji graficznej takiej teczki. Konsultacje obejmują wszystkie Państwa wytyczne i cele związane z zamówieniem. Gwarantujemy fachową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. W naszej ofercie znaleźć można m.in. teczki reklamowe adresowane do firm i instytucji z Dolnego Śląska – Wrocław jest tym miastem, z którego pochodzi wiele zleceń także od klientów indywidualnych.

Nasza oferta – drukarni online – jest skierowana również do klientów z całego kraju. Niezależnie z jakiego miejsca w Polsce wyślesz do nas zamówienie – zostanie ono zrealizowane szybko i kompleksowo. Cała nasza produkcja realizowana jest za pomocą najnowszych drukarek – wykonujemy wszelkiego rodzaju druki: offsetowe i cyfrowe. Bez żadnej przesady możemy powiedzieć, że nowoczesny druk nie ma dla nas większych tajemnic. Najnowsze rozwiązania techniczne, wysokiej klasy materiały poligraficzne i doświadczenie naszego zespołu oraz stosowanie internetowych systemów zamówień i płatności pozwala nam realizować zamówienia w szybkim tempie, solidnie i w konkurencyjnych cenach.