Teczki papierowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów teczek – zdecydowanie największą popularnością cieszą się takie produkty jak teczka papierowa – w najróżniejszych odsłonach. Proponujemy teczki na różne okazje – zarówno najprostsze modele, które przydają się w pracy, w szkole, na studiach, jak również teczki wykonane z papierów kredowych, różnego rodzaju tektur i innych materiałów z kategorii: papier. Najpopularniejsze są teczki A4 w kolorze białym albo ekologicznej tektury, ale coraz większe grono zwolenników zdobywają sobie także teczki, które spełniają nie tylko swoje podstawowe funkcje (bezpieczne przechowywanie dokumentów i innych materiałów) ale mają również znaczenie „reprezentacyjne” – jako materiały reklamowe itp.

Teczki papierowe mogą znacznie się od siebie różnić – pod względem klasy papieru (tektury, kartonu), z którego są wykonane, dodatków (takich jak np. sposób zapięcia teczki: sznurki, rzepy, gumki, zatrzaski itp.) trwałości (cieńsze, grubsze) kształtów (teczki-okładki, teczki skrzydłowe, harmonijkowe, teczki-pudełka i inne) kolorów, grafiki i wielu innych elementów, które różnicują każde, indywidualne zamówienie. Sprzedajemy gotowe linie teczek papierowych – w najrozmaitszych kolorach i w różnych wersjach (objętość teczki, rozmiar itp.) – możecie Państwo także zamówić teczki według określonego wzorca, zrealizujemy też zlecenia na przygotowanie projektu teczki i wykonanie większej lub mniejszej partii teczek.

Teczki z papieru na każdą okazję?

Teczki papierowe mogłyby się wydawać produktami, które nie znajdą innego zastosowania poza ściśle użytkowym. Nie jest tak do końca. Nowoczesne techniki poligraficzne i introligatorskie, a także najwyższej jakości farby i inne materiały drukarskie pozwalają dziś zrealizować różne projekty, nie tylko te najprostsze, choć nawet takie produkty jak zwykła teczka papierowa muszą wykazywać się odpowiednią jakością – przede wszystkim trwałością. Poza trwałością liczy się jednak również dla wielu klientów efekt estetyczny, szczególnie jeśli teczka nie ma jedynie „zalegać” na półce. Oferujemy również teczki firmowe, które de facto mogą też być atrakcyjnym gadżetem reklamowym dla firmy – pod warunkiem, że zamieścimy na niej znaki identyfikujące ją, takie np. jak logo firmowe.

Teczki papierowe w odpowiednim kolorze z elementami graficznymi to pewnego rodzaju wizytówka firmy. Warto więc wprowadzić jeden, obowiązujący model materiałów firmowych – w tym teczek. Jeśli dopiero nosimy się z tym zamiarem i nie mamy opracowanej identyfikacji wizualnej firmy, ewentualnie zamierzamy odświeżyć ten wizerunek – służymy Państwu pomocą również w tym aspekcie. Na Państwa życzenie możemy stworzyć projekt teczek i innych materiałów, czyli wszystkie elementy graficzne. Oferujemy usługi kompleksowe – od projektu do jego realizacji. Dzięki stosowaniu efektywnych i wysokojakościowych technik drukarskich możemy zapewnić również atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Sprawdź także: teczki papierowe z nadrukiem