Teczki biurowe

To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych rodzajów teczek, choć właściwie – nie możemy tu mówić o jakimś jednym, wyselekcjonowanym i jednocześnie uniwersalnym typie, który moglibyśmy zamieścić na półce z napisem: „teczki biurowe”. Doświadczenie, które posiadamy, podpowiada nam, że teczek nadających się idealnie do celów związanych z prowadzeniem biura jest tak naprawdę wiele. Jedno jest natomiast niezmienne – teczki biurowe mają przede wszystkim pełnić funkcję porządkującą, a także zabezpieczającą różnego rodzaju dokumenty np. przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. W związku z tym teczki wykonywane są z różnych materiałów – w zależności od tego, co ma być w nich przechowywane. Mogą to być materiały szczególnie istotne, takie na przykład jak akta osobowe itp.

Teczki pełnią więc różne funkcje: ochronną dla dokumentów i segregatora, dzięki któremu można zachować porządek w papierach. W związku z tym teczki mają też zazwyczaj kształt odpowiadający tym materiałom – zdecydowanie najpopularniejsze są teczki biurowe prostokątne, choć – jeśli będziecie sobie Państwo tego życzyć – możemy również zaprojektować teczki w innym kształcie – na indywidualne zamówienie. Teczki typu biurowego mogą posiadać specjalne okienka foliowe, w które można wkładać i wymieniać karteczki z opisem, mogą być też specjalnie polakierowane, tak by można było je opisywać bezpośrednio.

Teczka – niezastąpiona w każdym biurze

Teczki biurowe to kategoria dość obszerna – podobnie jak różna może być praca każdego biura, inaczej zorganizowanego i realizującego odmienne zadania. W każdym z nich, teczki są niezbędnym „narzędziem” zapewniającym bezproblemowe, codzienne funkcjonowanie. Trudno sobie wyobrazić jakikolwiek porządek we wszelkiego rodzaju dokumentach, aktach i innych materiałach – bez możliwości należytego posegregowania ich i bezpiecznego przechowywania – właśnie w teczkach. Teczki, które oddajemy do Państwa rąk są wykonane z najwyższą starannością – z wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych materiałów. Wykonujemy je na nowoczesnych maszynach – w związku z tym druk jest nie tylko dokładny, ale również trwały i elegancki.

Oferujemy teczki z cieńszych i bardziej giętkich materiałów oraz teczki twardsze i wykazujące zwiększoną odporność np. na zgniecenie albo na działanie wilgoci. Możecie Państwo skorzystać z różnych modeli teczek – zapinanych tradycyjnie albo np. na rzepy, teczki o tradycyjnym wyglądzie, jak również teczki z rączką, teczki przypominające skorowidze, teczki, które można postawić na regałach, czy też umieścić w różnej wielkości szufladach. Niezależnie od rodzaju – każda teczka, którą dla Państwa wykonujemy – ma być przede wszystkim trwała, użyteczna i elegancka.