Projekt katalogu

Drukarnia online MONE to profesjonalna i szybka obsługa oraz szeroki asortyment produktów i usług. Oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale również projekty, takie jak np. projekt katalogu – cena tego rodzaju usługi zależy od stopnia skomplikowania i terminu wykonania. Możemy jednak zapewnić, że proponowany przez nas cennik należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dzięki obsłudze online możemy oferować nasze usługi na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz złożyć zamówienie na większą lub mniejszą partię naszych produktów. Oferujemy wiele typów katalogów – w tym przede wszystkim katalogi dla firm i instytucji – w wersji podstawowej, jak i katalogi niestandardowe. Dzięki usługom projektowania na zamówienie, możemy wyprodukować katalog w wielu wersjach.

To nie tylko wersje kolorystyczne, ale również materiałowe (np. papier kredowy, foliowanie matowe lub z połyskiem), ponadto różne formaty i łączenia – katalogi klejone, szyte albo na spirali, z różnymi okładkami, z nadrukiem lub bez, monochromatyczne i wielokolorowe, w wersji czarno-białej i z drukiem kolorowym – a to tylko niewielka część z możliwości, jakie Państwu dajemy, by stworzyć niebanalny projekt katalogu. Jaki projekt katalogu możemy uznać za udany? Z naszego bogatego doświadczenia w projektowaniu katalogów wynika, że konieczne jest tu spełnienie  kilku kluczowych warunków, w tym przede wszystkim: posiadanie szczegółowych wytycznych przedstawionych przez Klienta i zoptymalizowanie ich względem realnych możliwości technicznych.

Katalog inny niż wszystkie?

Coraz większej liczbie naszych Klientów zależy na tym, aby katalogi przez nich zamawiane były nie tylko trwałe, wygodne  w użytkowaniu i estetyczne, ale również atrakcyjne ze względu na swoją niepowtarzalność. Cecha ta ma szczególnie istotne znaczenie, jeśli katalog spełnić powinien również rolę marketingową (a tak zazwyczaj jest). Wówczas jest w pewnym stopniu utożsamiany z wizerunkiem samej firmy. Rzeczywiście, warto przemyśleć jego projekt, tak aby pasował do całej wizualnej koncepcji firmy – i to niezależnie od jej wielkości. Każda firma (i instytucja) niezależnie od tego, w jakiej skali prowadzi swoją działalność, potrzebuje materiałów, takich jak katalogi, które wyraźnie będą wskazywać na jego pochodzenie.

Tylko odpowiednio zaprojektowany i wykonany katalog może zapewnić firmie oczekiwany, pozytywny efekt marketingowy, dlatego materiały, z których produkujemy katalogi są zawsze na najwyższym poziomie. Z podobną dbałością należy podchodzić do wszystkich elementów zamówienia – począwszy od fazy projektu, przez wybór techniki wykonania, dobór farb i innych materiałów drukarskich, po realizację z uwzględnieniem wszystkich detali, które mogą ostatecznie wpłynąć na wygląd całości. Jeśli nie jesteś przekonany do projektu, którym aktualnie dysponujesz – zgłoś się do nas. Z chęcią podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania!