Katalogi firmowe

Jesteśmy producentem wielu wyrobów papierniczych, które są pomocne w codziennej pracy firm i instytucji. Jednym z produktów cieszących się największą popularnością są katalogi firmowe. Nasza oferta bazuje zarówno na tradycyjnych, sprawdzonych i klasycznych modelach, które niezmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, jak również na nowych modelach, które także mają swoich zwolenników. Działalność każdej firmy determinowana jest przez różne czynniki – nie tylko branżowe, to także specyfika stylu prowadzenia działalności itp. W związku z tym nawet najpopularniejsze linie produktów adresowanych do firm – takie jak np. katalogi firmowe – również różnią się szczegółami.

Niektórzy klienci preferują np. katalogi w wersji matowej, inni z połyskiem, o stonowanych barwach i w kolorach wyrazistych, monochromatyczne i wielokolorowe, szyte albo klejone lub na spirali. Na wszystkie te propozycje mamy gotowe odpowiedzi, czyli procedury i techniki, dzięki którym każde zlecenie wykonamy fachowo, na najwyższym poziomie, szybko i za rozsądną cenę. Posiadamy nowoczesne drukarki – offsetowe i cyfrowe, korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania, inwestujemy też stale w najwyższej jakości materiały poligraficzne – dzięki temu możemy wykonać każdą partię zamówienia (zarówno mniejszą, jak i większą) w bardzo szybkim terminie. Jako drukarnia online – ofertę kierujemy do wszystkich klientów z terenu całego kraju.

Katalogi dla firm – funkcjonalność i promocja

Katalogi przydają się nie tylko klientom firmowym, czy instytucjonalnym. Jednak w tym pierwszym przypadku mogą pełnić zarówno swoje podstawowe i oczywiste funkcje, jak również wspierać identyfikację wizualną firmy, czyli stać się elementem spójnego planu marketingowego. Wszelkiego rodzaju materiały związane z działalnością firmy, takie np. jak katalogi firmowe, mogą skutecznie wesprzeć jej aktywność wizerunkową, o ile wykazują się pewnymi cechami. Takie katalogi muszą być nie tylko funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu, ale także estetyczne i eleganckie. Nie można więc w tym przypadku oszczędzać na jakości użytych do ich produkcji materiałów. Katalogi produkowane na potrzeby firm powinny zawierać odpowiednie elementy identyfikacyjne, takie jak np. logo firmowe oraz grafikę nawiązującą do marki.

Estetyka katalogu musi współgrać z innymi produktami firmowymi i gadżetami – stanowić z nimi jedną linię – wówczas mamy szansę pozytywnie oddziaływać na klientów i kontrahentów. Jakość materiałów promocyjnych w dużym stopniu świadczy o firmie i buduje tzw. pierwsze wrażenie. Solidnie wykonane, pięknie prezentujące się katalogi firmowe, teczki i inne materiały, mogą zachęcić do kontaktu z firmą i rozpoczęcia współpracy z nią, dlatego z wyjątkową dbałością podchodzimy zarówno do kwestii wyboru najlepszych materiałów, jak i techniki druku – przy każdym zamówieniu i niezależnie od jego wielkości. Realizujemy gotowe projekty przestawione przez Klientów, służymy fachową pomocą, wykonujemy również usługi związane z projektowaniem katalogów firmowych.