Folder reklamowy

Foldery reklamowe są wizytówką każdej firmy, dlatego przy projektowaniu i produkcji tego rodzaju materiałów marketingowych konieczna jest szczególna uwaga i profesjonalne podejście. Drukarnia online MONE posiadając bogate doświadczenie w tym kierunku nie tylko zrealizuje, ale również zaprojektuje Twój folder reklamowy. Zapewniamy nie tylko obsługę od fazy projektowania do finalizacji i oddania gotowych folderów do Państwa rąk, ale również profesjonalne doradztwo. Udany i zrealizowany zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi folder to nasz wspólny sukces, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie detale i wytyczne przekazane przez klientów.

Im więcej informacji na temat oczekiwanego efektu otrzymamy przed rozpoczęciem prac nad projektem, tym będzie on lepszy – a tym samym folder reklamowy idealnie dopasowany do potrzeb firmy i skorelowany z całościową strategią marketingową. Jesteśmy nowoczesną drukarnią wykonującą prace z zakresu poligrafii cyfrowej oraz offsetowej. Posiadamy najnowocześniejsze drukarki, plotery i inne maszyny, dysponujemy najnowszym oprogramowaniem, technologią i materiałami drukarskimi. To wszystko pozwala nam realizować produkcję na najwyższym poziomie, szybko i po atrakcyjnych cenach. Stworzenie udanego folderu wymaga zaangażowania różnych specjalistów.

Folder reklamowy, czyli kreatywne drukowanie

Folder reklamowy to połączenie sfery plastycznej i słowa – znalezienie odpowiedniej formy wyrazu dla zaprezentowania informacji na temat firmy i jej oferty to zadanie grafika, copywritera, specjalisty DTP i bezpośredniej produkcji. Większość klientów zgłasza się do nas z określoną wizją na temat projektu folderu, z przygotowanymi tekstami, a nawet z koncepcją graficzną, zdarzają się też zamówienia kompleksowe. Możemy je wykonać na każdym z wybranych przez Klienta etapów. Dzięki sporemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podpowiedzieć naszym Klientom optymalne rozwiązania, dzięki którym wspólnie stworzymy idealny dla Twojej firmy folder reklamowy.


Idealny, czyli jaki? Nie tylko estetycznie i elegancko prezentujący się, ale zaprojektowany w ten sposób, by zadziałać odpowiednio na grupę docelową, do której jest adresowany. W związku z tym konieczne jest dostosowywanie szczegółów każdej tego typu produkcji do indywidualnego projektu. W każdym folderze znaleźć można elementy graficzne będące częścią identyfikacji wizualnej firmy (logo, znaki graficzne itp.), natomiast koncepcja związana z doborem kolorystyki, warstwy graficznej i tekstowej i opracowania ich układu bezpośrednio na stronach folderu zawsze uzależniona jest od warunków zamówienia. O tym pamiętamy i tych kluczowych zasad się trzymamy, projektując i drukując foldery reklamowe. Tylko takie podejście gwarantuje nasz wspólny sukces – niebanalny folder, z którym będą Cię identyfikować Twoi klienci.